fot. PL
Miejski Zarząd Dróg i Transportu poinformował, że w sobotę, 22 kwietnia w związku z organizacją IX Biegu Częstochowskiego zamkniętych dla ruchu samochodów będzie kilka ulic. Wyłączone z ruchu będą niektóre fragmenty ulic: 7 Kamienic, Pułaskiego, Popiełuszki, Śląskiej, Kilińskiego, Dąbrowskiego, Nowowiejskiego i Sobieskiego. Utrudnienia potrwają od godz. 13 do 17. W tym czasie autobusy będą kursować objazdami.
Linia nr 11
kierunek CMENTARZ ŚW. ROCHA: z II Alei NMP przez Wolności, Sobieskiego, Pułaskiego, św. Kazimierza do św. Barbary
kierunek GAZOWNIA: z św. Barbary przez św. Augustyna, Pułaskiego, Sobieskiego, Wolności do II Alei NMP
Linia nr 12
kierunek GNASZYN – DOSPEL: z II Alei NMP przez Kościuszki Aleję Jana Pawła II do Szajnowicza-Iwanowa
kierunek RAKÓW – DWORZEC PKP: z Szajnowicza-Iwanowa przez Aleję Jana Pawła II, Kościuszki do II Alei NMP
Linia nr 13
kierunek KUCELIN-HUTA: z Dąbrowskiego przez Aleję Jana Pawła II, Kościuszki do II Alei NMP
kierunek KIEDRZYN: z II Alei NMP przez Kościuszki, Aleję Jana Pawła II do Kilińskiego
Linia nr 15
kierunek KORKOWA: z Dąbrowskiego przez Aleję Jana Pawła II, Kościuszki, Wolności do 1 Maja
kierunek KUKUCZKI: z 1 Maja przez Wolności, Kościuszki, Aleję Jana Pawła II do Kilińskiego
Linia nr 16
kierunek STRADOM - DWORZEC PKP: z Szajnowicza-Iwanowa przez Al. Jana Pawła II, Kościuszki, Wolności, Orzechowskiego ponownie Wolności, 1 Maja do Pułaskiego
kierunek KUKUCZKI: z Pułaskiego przez 1 Maja, Wolności, Orzechowskiego ponownie Wolności, Kościuszki, Aleję Jana Pawła II do Szajnowicza-Iwanowa
Linia nr 19
kierunek ŻABINIEC: z Boh. M-te Cassino przez Sobieskiego, Wolności, Kościuszki, Aleję Jana Pawła II do Szajnowicza-Iwanowa
kierunek KUCELIN-HUTA: z Szajnowicza-Iwanowa przez Aleję Jana Pawła II, Kościuszki, Wolności, Sobieskiego do Korczaka
Linia nr 22
kierunek ŁOJKI: z Dąbrowskiego przez Aleję Jana Pawła II, Kościuszki, Wolności, Sobieskiego, Pułaskiego do św. Kazimierza
kierunek GOMBROWICZA: z św. Augustyna przez Pułaskiego, Sobieskiego, Wolności, Kościuszki, Aleję Jana Pawła II do Kilińskiego
Linia nr 25
kierunek WYCZERPY-OSIEDLE: z Boh. M-te Cassino przez Sobieskiego, Wolności, Kościuszki, Aleję Jana Pawła II do Kilińskiego
kierunek MALOWNICZA: z Dąbrowskiego przez Aleję Jana Pawła II, Kościuszki, Wolności, Sobieskiego do Korczaka
Linia nr 31
kierunek CMENTARZ KOMUNALNY: z Pułaskiego przez św. Kazimierza, św. Barbary do Kordeckiego
kierunek KRĘCIWILK: z Kordeckiego przez św. Barbary, św. Augustyna, Pułaskiego do Sobieskiego
Linia nr 32
KIERUNEK RAKÓW - DWORZEC PKP: z Szajnowicza-Iwanowa przez Aleję Jana Pawła II, Kościuszki do II Alei NMP
kierunek WIELKOBORSKA: z II Alei NMP przez Kościuszki, Aleję Jana Pawła II do Szajnowicza-Iwanowa
Linia nr 33
kierunek PIŁSUDSKIEGO: z Boh. M-te Cassino przez Sobieskiego, Wolności do II Alei NMP
kierunek WĄSOSZ: z II Alei NMP przez Wolności, Sobieskiego do Korczaka
Źródło: MZDiT w Częstochowie |